Prof. Roman Głowacki

Szanowne Panie, Szanowni Panowie,

Nie wiemy jak będzie wyglądał świat za dziesięć czy dwadzieścia lat, ale dzięki międzynarodowym doświadczeniom jesteśmy w stanie lepiej go poznać i przygotować się na wyzwania przyszłości.

Centrum Kształcenia Menedżerów (Centre for Management Training) przy Uniwersytecie Warszawskim prowadzi od ponad dwudziestu lat International MBA Programme. Jest jednym z tych ośrodków, które posiadają duże doświadczenie w realizacji programów ukierunkowanych przede wszystkim na jakość edukacji.

Uważamy też, że najwyższa jakość nie podlega kompromisom. Warto poświęcić czas, wysiłek i trud, a nieraz własny kapitał, aby spotykać się z wykładowcami i studentami z różnych kontynentów, żeby przeżyć wielką intelektualną przygodę. Poza tym zapewnić sobie nie tylko prestiżowy dyplom, ale także umiejętności, pozwalające rozwijać się i awansować w czasach wielkich zmian społecznych, kryzysów gospodarczych i przełomów technologicznych.

Studia w całości prowadzone są w języku angielskim, wierzymy, że stanowi to istotną wartość dodaną. Zapraszam serdecznie do kontaktu z nami, dla każdego Kandydata z przyjemnością znajdę czas żeby zapewnić go, że – mimo wysoko zawieszonej poprzeczki – te studia MBA są właśnie dla Niej lub dla Niego.

Warto wymagać więcej od siebie i od innych – myślmy o tym by być liderami jutra, a nie tylko
dnia dzisiejszego.

 

Serdecznie zapraszam


Prof. Roman Głowacki

 

 

Istnieje co najmniej pięć powodów, dla których warto wybrać nasz program:

  • Jeden z najwyżej ocenianych w Polsce programów MBA, od lat w ścisłej czołówce rankingów
  • Znakomici wykładowcy zagraniczni przyjeżdżający specjalnie na zajęcia
  • Przejście z poziomu zaawansowanego Business English na poziom doskonały komunikowania się w międzynarodowym środowisku biznesu
  • Praktyczny charakter zajęć, ukierunkowany także na przyszłe, a nie tylko obecne wymagania współczesnego biznesu
  • Organizacja zajęć, pozwalająca idealnie godzić naukę z życiem zawodowym i osobistym
 


Centre for Management Training - ul. Szturmowa 3, 02-678 Warszawa, tel/fax. (22) 843-58-05, tel. (22) 847-17-42, mail: cmt@mail.wz.uw.edu.pl